• resim1

    Üniversite Yürüş Alanı

  • resim2

    Kütüphane

  • resim3

    Kapalı Yüzme Havuzu

  • resim4

    Rektörlük Binası

  • resim5

    Eğitim Fakültesi

Birim Sorumluları

Eğitim Fakültesi Birim Sorumlusu
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Mehmet ERSOY
Eğitim Bilimleri Bölümü Abdülkadir ÖZTÜRK
İlköğretim Bölümü Ersin KARADEMİR
Özel Eğitim Bölümü Macih Ayhan MELEKOĞLU
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü İlknur YÜKSEL
Fen Edebiyat Fakültesi Birim Sorumlusu
Karşılaştırmalı Edebiyat Bölümü Veysel LİDAR
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü S. Alper SÖKMEN
Tarih Bölümü Tuğçe Müge SAKARYA BOZALIOĞLU
Matematik - Bilgisayar Bölümü Özer Çelik
İstatistik Bölümü Ali Atalay
Biyoloji Bölümü Muharrem KARAKAYA
Kimya Bölümü Gökhan KOÇAK
Fizik Bölümü Malik KAYA
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Birim Sorumlusu
Uluslararası İlişkiler Bölümü Timuçin DOĞAN
Maliye Bölümü Timuçin DOĞAN
İktisat Bölümü Timuçin DOĞAN
İşletme Bölümü Timuçin DOĞAN
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Timuçin DOĞAN
İlahiyat Fakültesi Birim Sorumlusu
İlköğretim Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi Bölümü Derya Akalın
Temel İslam Bilimleri Derya Akalın
Felsefe ve Din Bilimleri Derya Akalın
İslam Tarihi ve Sanatları Derya Akalın
Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Birim Sorumlusu
Kimya Mühendisliği Bölümü Şefika KAYA
Mimarlık Bölümü Melih Emre ACAR
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Reşit Can ÖZDEN
Maden Mühendisliği Bölümü Sait KURŞUNLUOĞLU
Makine Mühendisliği Bölümü Bahadır Doğan
İnşaat Mühendisliği Bölümü M.Anil KIZILASLAN
Jeoloji Mühendisliği Bölümü Tacit KÜLAH
Endüstri Mühendisliği Bölümü İslam ALTIN
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü İpek Çetinbaş
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Uğur GÜREL
Turizm Fakültesi Birim Sorumlusu
Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü Orhan Can YILMAZDOĞAN
Tıp Fakültesi Birim Sorumlusu
Tıp Buket ORHAN
Sanat Tasarım Fakültesi Birim Sorumlusu
Görsel Sanatlar Bölümü Latif KOŞU
Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Latif KOŞU
Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Latif KOŞU
Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü Latif KOŞU
Ziraat Fakültesi Birim Sorumlusu
Bahçe Bitkileri Bölümü Mustafa KIŞ
Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü Mustafa KIŞ
Tarla Bitkileri Bölümü Mustafa KIŞ
Zootekni Bölümü Mustafa KIŞ
Eskişehir Sağlık Yüksekokulu Birim Sorumlusu
Sağlık Kurumları Yöneticiliği Hakan Keskin
Ebelik Bölümü Feyza AKTAŞ
Hemşirelik Bölümü Burcu BABADAĞ
Eğitim Bilimleri Enstitüsü Birim Sorumlusu
Eğitim Programları ve Öğretim (Tezli Yüksek Lisans, Tezsiz Yüksek Lisans Programları) Yasir ARMAĞAN
Eğitim Programları ve Öğretim Doktora Programı Burçin ERMAĞAN
Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi (Yüksek Lisans Tezli ve Tezsiz Programları) Yasir ARMAĞAN
Eğitim Yönetimi Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Doktora Programı Burçin ERMAĞAN
Yükseköğretimin Yönetimi (Yüksek Lisans Programı Tezli ve Tezsiz) Yasir ARMAĞAN
İlköğretim Anabilim Dalı Sınıf Öğretmenliği (Yüksek Lisans Programı) Yasir ARMAĞAN
İlköğretim Anabilim Dalı İlköğretim Fen Bilgisi Öğretmenliği (Yüksek Lisans Programı) Yasir ARMAĞAN
İlköğretim Anabilim Dalı İlköğretim Matematik Öğretmenliği (Yüksek Lisans Programı) Yasir ARMAĞAN
Eğitimde Araştırma Yöntemleri ve İstatistik Bütünleşik Doktora Programı Burçin ERMAĞAN
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (Tezli Yüksek Lisans Programı, Tezsiz Yüksek Lisans Programı) Yasir ARMAĞAN
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Doktora Programı Burçin ERMAĞAN
Özel Eğitim (Yüksek Lisans Tezli ve Tezsiz Programları) Yasir ARMAĞAN
Özel Eğitim Doktora Programı Burçin ERMAĞAN
Sosyal Bilgiler Eğtimi Yüksek Lisans (Tezli ve Tezsiz) Programları Yasir ARMAĞAN
Fen Bilimleri Enstitüsü Birim Sorumlusu
Makine Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Bahçe Bitkileri Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Biyoloji Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Biyoteknoloji ve Biyogüvenlik Doktora Programı Neval ÜNAL
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doktora Programı Neval ÜNAL
Fizik Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Kimya Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
İstatistik Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Matematik-Bilgisayar Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
İnşaat Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Kimya Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Makine Mühendisliği Doktora Programı Neval ÜNAL
Tarla Bitkileri Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Zootekni Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Biyoteknoloji ve Biyogüvenlik Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Nanobilim ve Nanoteknoloji Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Polimer Bilim ve Teknolojisi Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Raylı Sistemler Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
İş Sağlığı ve Güvenliği Tezsiz Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Havacılık Bilimi ve Teknolojileri Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Tarımsal Biyoteknoloji Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Endüstri Mühendislği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Maden Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Jeoloji Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Metalurji Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Mimarlık Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Biyoloji Doktora Programı Neval ÜNAL
Fizik Doktora Programı Neval ÜNAL
Kimya Doktora Programı Neval ÜNAL
İstatistik Doktora Programı Neval ÜNAL
Matematik-Bilgisayar Doktora Programı Neval ÜNAL
Nanobilim ve Nanoteknoloji Doktora Programı Neval ÜNAL
Polimer Bilim ve Teknolojisi Doktora Programı Neval ÜNAL
Tarla Bitkileri Doktora Programı Neval ÜNAL
Endüstri Mühendislği Doktora Programı Neval ÜNAL
Kimya Mühendisliği Doktora Programı Neval ÜNAL
Maden Mühendisliği Doktora Programı Neval ÜNAL
Jeoloji Mühendisliği Doktora Programı Neval ÜNAL
Metalurji Mühendisliği Doktora Programı Neval ÜNAL
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Doktora Programı Neval ÜNAL
İnşaat Mühendisliği Doktora Programı Neval ÜNAL
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Mühendislik Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Raylı Sistemler Tezsiz Yüksek Lisans Programı Neval ÜNAL
Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalı Doktora Programı Neval ÜNAL
Metalurji Enstitüsü Birim Sorumlusu
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Programı Işın AKAY ERDOĞAN
Sağlık Bilimleri Enstitüsü Birim Sorumlusu
Anatomi Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Anatomi (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Biyofizik Anabilim Dalı (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Biyofizik Anabilim Dalı Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Disiplinlerarası Sinirbilimleri Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Disiplinlerarası Sinirbilimleri (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Fizyoloji Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Fizyoloji (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Hemşirelik Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Hemşirelik (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Histoloji-Embriyoloji Anabilim Dalı (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Aysun DEMİR
Tıbbi Biyokimya Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Tıbbi Biyokimya Programı (Yüksek Lisans) Aysun DEMİR
Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Tıbbi Biyoloji Anabilim Dalı Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Tıbbi Farmakoloji Anabilim Dalı Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Tıbbi Genetik Anabilim Dalı (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Tıbbi Genetik Anabilim Dalı Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Tıbbi Mikrobiyoloji Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Tıbbi Mikrobiyoloji (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Tıp Tarihi ve Etik ABD Doktora ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Tıp Tarihi ve Etik ABD (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Biyoistatistik ve Tıbbi Bilişim Anabilim Dalı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Biyoistatistik ve Tıbbi Bilişim Anabilim Dalı (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Doğum ve Kadın Sağlığı Hemşireliği (Yüksek Lisans) Aysun DEMİR
Cerrahi Hastalıklar Hemşireliği (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Ebelik Yüksek Lisans Programı Aysun DEMİR
Ebelik Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Psikiyatri Hemşireliği (Yüksek Lisans Programı) Aysun DEMİR
Bilimsel Hazırlık Programı Aysun DEMİR
Halk Sağlığı Anabilim Dalı Doktora Programı ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
KÖK HÜCRE ANABİLİM DALI YÜKSEK LİSANS PROGRAMI Aysun DEMİR
KÖK HÜCRE ANABİLİM DALI DOKTORA PROGRAMI ADI ve SOYADI: Fatma AKIN
Sosyal Bilimleri Enstitüsü Birim Sorumlusu
Felsefe ve Din Bilimleri (Tezli Yüksek Lisans) Halil Semih KİMZAN
İktisat Anabilim Dalı (Tezli Yüksek Lisans) Halil Semih KİMZAN
İslam Tarihi ve Sanatları (Tezli Yüksek Lisans) Halil Semih KİMZAN
İşletme Doktora Programı Halil Semih KİMZAN
İşletme (Yüksek Lisans Programı) Halil Semih KİMZAN
Karşılaştırmalı Edebiyat Doktora Programı Halil Semih KİMZAN
Karşılaştırmalı Edebiyat (Yüksek Lisans Programı) Halil Semih KİMZAN
Maliye Anabilim Dalı Doktora Programı Halil Semih KİMZAN
Maliye Anabilim Dalı (Tezli Yüksek Lisans) Halil Semih KİMZAN
Tarih Anabilim Dalı Halil Semih KİMZAN
Temel İslam Bilimleri (Tezli Yüksek Lisans) Halil Semih KİMZAN
Turizm ve Otel İşletmeciliği (Tezli Yüksek Lisans) Halil Semih KİMZAN
Türk Dili ve Edebiyatı Doktora Programı Halil Semih KİMZAN
Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Halil Semih KİMZAN
Uluslararası İlişkiler Bölümü (Yüksek Lisans Programı) Halil Semih KİMZAN
Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Birim Sorumlusu
Atçılık ve Antrenörlüğü Programı Adem ASLAN
Eskişehir Meslek Yüksekokulu Birim Sorumlusu
Çevre Koruma ve Kontrol Programı Mustafa PARLAKTUNA
Makine Programı Mustafa PARLAKTUNA
Mekatronik Programı Mustafa PARLAKTUNA
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Birim Sorumlusu
İlk ve Acil Yardım Programı DEMET MADENOGLU KIRLI
Optisyenlik Programı DEMET MADENOGLU KIRLI
Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programı DEMET MADENOGLU KIRLI
Ortopedik Protez ve Ortez Programı DEMET MADENOGLU KIRLI
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı DEMET MADENOGLU KIRLI
Tıbbi Laboratuvar Teknikleri Programı DEMET MADENOGLU KIRLI
Yaşlı Bakımı Programı DEMET MADENOGLU KIRLI
Yaşlı Bakımı Programı (Çifteler) DEMET MADENOGLU KIRLI
Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Programı (Çifteler) DEMET MADENOGLU KIRLI
Sivrihisar Meslek Yüksekokulu Birim Sorumlusu
Bilgisayar Programcılığı Programı Serel ÖZMEN AKYOL
İklimlendirme Programı Serel ÖZMEN AKYOL
İnşaat Teknolojisi Programı Serel ÖZMEN AKYOL
Makine Programı Serel ÖZMEN AKYOL
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Programı Serel ÖZMEN AKYOL
Diş Hekimliği Fakültesi Birim Sorumlusu
Diş Hekimliği Bölümü Elif ATALAY DEMİR
;